Продавець ООО "Силоксан" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
182 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Силиконовые масла, пеногасители, эмульсии, каучуки, смолы, силаны и силоксаны, силиконы для форм
+380 (50) 312-71-73
+380 (68) 312-71-73
DOWTHERM™ J

DOWTHERM™ J

  • Під замовлення
  • Тільки оптом
  • Код: 322548422
clockВідправка з 22 серпня 2024

Ціну уточнюйте

Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн

+380 (50) 312-71-73
  • +380 (68) 312-71-73

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики

Теплоносій DOWTHERM J на основі суміші ізомерів алкілірованних ароматичних сполук спеціально розроблений для рідиннофазних теплообмінних систем з надлишковим тиском, що працюють при низьких температурах. У рекомендованому діапазоні робочих температур від -80 до 315 °С теплоносій демонструє відмінну низькотемпературну прокачиваемость і термічну стабільність, що захищає теплоносій при можливих перегрівах в теплообмінної системи. Максимальна температура в плівковому шарі становить 345 °C. Надзвичайно низька температура кристалізації теплоносія повністю виключає потребу в термоконтролер теплообмінної системи, за винятком пристроїв відведення пари теплоносія, які можуть зажадати захист від замерзання. В'язкість близько 8 мПа•с при -75 °С забезпечує відмінні ті-плофизические властивості навіть при дуже низьких температурах.

DOWTHERM J також експлуатується в паровій фазі при температурах від 181 до 315 °С. Широкий діапазон робочих температур робить теплоносій дуже зручний для систем, призначених як для обігріву, так і для охолодження. Використання DOWTHERM J дозволяє уникнути недоліків, пов'язаних з експлуатацією цих системах таких теплоносіїв, як пар/сольовий розчин, пар/гліколь. DOWTHERM J не має корозійною активністю по відношенню до конструкційних металів, зазвичай використовується в теплообмінних системах.

Фізико-хімічні та теплотехнічні властивості:

Детальну інформацію ви можете отримати зв'язавшись з нами.

Критерії вибору теплоносія:

При виборі теплоносія необхідно оцінити його властивості, серед яких найбільш важливими можна вважати термічну стабільність, тиск пари, температуру замерзання і в'язкість.

Термічна стабільність:

Теплоносій DOWTHERM J демонструє відмінну термічну стабільність від -80 до 315 °C. Максимальна температура в плівковому шарі становить 345 °C.

Тиск пари:

Теплоносій DOWTHERM J використовується в рідкій фазі від -80 до 315 °C і в паровій фазі від 181 до 315 °C. При експлуатації теплоносія поблизу або вище температури кипіння (181 °C) в розширилася і тепер-обов'язкове баку необхідно підтримувати надлишковий тиск, що перевищує тиск парів теплоносія-конс 1-1,7 бар. Це надлишковий тиск необхідно для підтримки адекватного значення висоти стовпа рідини над всмоктувальним патрубком насоса і запобігання кипіння в плівковому шарі. Створення і підтримання надлишкового тиску здійснюється подаванням інертного газу в розширювач-ний бак або ж підйомом самого розширювального бака.

Температура замерзання:

DOWTHERM J залишається в рідкому стані і легко прокачується при температурах нижче -80 °C. Це дозволяє уникнути багатьох проблем, пов'язаних з роботою установки в зимову погоду і при її оста-новках. Термоконтроль з допомогою пари, що помітно збільшує вартість установки і її експлуатації, не потрібно.

В'язкість:

Низька в'язкість DOWTHERM J робить його найкращим варіантом для установок, що працюють при дуже низьких температурах. Крім цього, у всьому діапазоні робочих температур зберігається високий коефіцієнт теплопровідності. Це знижує енергоспоживання рефрижераторного устаткування і по-поверхня теплообміну.

Термічна стабільність:

Термічна стабільність теплоносія залежить не тільки від його хімічного складу, але також від конструкції та робочих температур системи. Максимальний термін експлуатації теплоносія може бути досягнуто при дотриманні деяких конструктивних особливостей теплообмінної системи. Увага має бути зосереджена на трьох ключових нюанси: конструкції та експлуатації нагрівача та/або споживача енергії; запобігання хімічного забруднення; виключення контакту ті-плоносителя з повітрям.

Конструкція і робота нагрівача:

Неправильна конструкція і/або робота полум'яного нагрівача може привести до перегріву і інтенсив-сивному термічного руйнування теплоносія. Якщо нагрівач працює при високих температурах, він повинен бути розрахований на мінімальну швидкість теплоносія 2 м/с; в більшості випадків швидкість теплоносія складає 2-4 м/с. Вибір швидкості теплоносія буде залежати від економічного балансу між вартістю прокачування і площею поверхні теплообміну. Обмеження зазвичай накладаються на величину теплового потоку виробником обладнання. Цей тепловий потік визначається по максимальній температурі в тонкому шарі теплоносія в умовах конкретної установки. Нижче перераховані деякі проблемні технічні моменти, які необхідно уникати:
1. Прямий контакт теплообмінника з полум'ям (наброс полум'я).
2. Робота нагрівача з потужністю, вище номінальної.
3. Модифікація процедури отримання паливо-повітряної суміші. Це може призвести до збільшення висоти і температури полум'я, а також теплового потоку.
4. Низька швидкість теплоносія або значна площа теплообмінника можуть призвести до пере-греву теплоносія в плівковому шарі. Виробник полум'яного нагрівача повинен ознайомитися з вимогами до вашої теплообмінної системи.

Хімічне забруднення:

Головною причиною несприятливого впливу хімічних забруднень в теплообмінної системи є їх відносно низька термічна стійкість при високих температурах. Термічне розкладання хімічних забруднень може виявитися дуже швидким, що може призвести до утворення опадів на поверхні теплообмінника і корозії конструкційних елементів.

Окисленням повітрям:

Органічні теплоносії, що працюють при високих температурах, схильні до окислення повітрям. Ступінь і швидкість окислення залежить від температури і кількості потрапив в систему повітря. Продукти розкладання можуть включати карбоксильні кислоти, які здатні викликати небажані наслідки в установці. До того, як теплоносій буде нагрітий до робочих температур, необхідно вжити заходів для видалення повітря з системи. Під час роботи установки в розширювальному баку має підтримуватися надлишковий тиск інертного газу. У випадках, коли це буде економічно виправдано, теплоносій може експлуатуватися при температурах, що перевищують максимально рекомендовану; в цьому випадку буде більш значне тер-мічний руйнування. У таких установках слід більш ретельно стежити за якістю циркуляції теплоносія, значеннями теплового потоку, а також буде потреба більш частих долівок тепло-носія.

Корозія:

Теплоносій DOWTHERM J не має корозійною активністю по відношенню до звичайних конструкційних металів і сплавів. Навіть при максимальних робочих температурах обладнання зазвичай демонструє значний термін служби.

Для виготовлення обладнання кращі конструкційні марки сталей, однак окремі вузли можуть виготовлятися з низьколегованих марок сталі, монель-металу та ін Найчастіше корозія виникає внаслідок попадання в систему хімічних забруднень після процедур очищення і технологічних речовин через протікання в системі. Серйозність і природа корозії буде залежати від кількості і типу потрапили забруднень. Нижче перераховані речовини, здатні ви-кликати корозію конструкційних елементів, виготовлених з різних матеріалів:

Конструкційний матеріал Забруднення
Аустенітна нержавіюча сталь Хлориди
Нікель Сполуки сірки
Мідні сплави Аміак, солі амонію

Займистість:

Теплоносій DOWTHERM J є горючою речовиною з температурою спалаху 57 °C (закритий тигель), температурою займання 60 °C (С. О. С.) і температурою самозаймання 420 °C (ASTM E659-78). Температура самозаймання перевищує рекомендовану робочу температуру на 105 °C, що забезпечує відносну пожежобезпечність теплоносія у всьому діапазоні робочих температур. Цей запас «безпеки» важливий у випадках запланованих і незапланованих перевищень максимальної робочої температури.

При експлуатації установок іноді мають місце течі теплоносія. Такі течі, навіть невеликі, повинні усуватися внаслідок високої вартості заповнення втрат теплоносія. Практика поки-доводить, що виходить пар швидко охолоджується нижче температури спалаху і займання трапляється вкрай рідко. Запах теплоносія зазвичай не дозволяє залишити непоміченим витік.

Витоку теплоносія з трубопроводів в теплоізоляцію являють собою потенційну небезпеку. Було помічено, що витоку органічних речовин у деякі типи теплоізоляції при підвищених температурах приводили до спонтанного займання внаслідок автоокисления.
Пары DOWTHERM J не представляют серьезной пожароопасности при комнатной температуре, т.к. концентрация насыщенных паров меньше нижнего порога воспламенения, делающего возможность воспламенения. В некоторых случаях возможно образование огнеопасных туманов. Однако условия возгорания тумана должны сочетать совпадение нескольких факторов: времени контакта с источником возгорания; температуры источника возгорания и атмосферы; объема смеси и количественного соотношения воздуха с туманом; размера капелек тумана.

 

Основні
ВиробникDow Chemical
Країна виробникСША
Вид маслаСинтетичне
Щільність1.04 г/см3
Температура спалаху60 град.
Температура застигання-80 град.
Тип оліїМасло-теплоносій
Інформація для замовлення
  • Ціна: Ціну уточнюйте
  • Мінімальне замовлення: 1600 кг
  • Спосіб упаковки: Бочки 200 кг, ємності IBC 1000 кг
DOWTHERM™ JDOWTHERM™ J
Під замовлення
Ціну уточнюйте
+380 (50) 312-71-73
  • +380 (68) 312-71-73

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner