Продавець ООО "Силоксан" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
182 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Силиконовые масла, пеногасители, эмульсии, каучуки, смолы, силаны и силоксаны, силиконы для форм
+380 (50) 312-71-73
+380 (68) 312-71-73

Поліметилфенілсилоксани

Термічні силіконові рідини в хімічних позначеннях описуються як ароматичні силіксани через наявність фенільних груп. Рідини з високим вмістом фенілу використовуються як теплообмінні рідини, діелектричні охолоджувальні рідини, просочення для підшипників зі спожитого металу та базових олій для високотемпературних рідин. Рідини з низьким вмістом фенілу використовуються за нижчих температур, ніж рідини з високим вмістом фенілсилсиліконів, і застосовуються за розширених температур як мастильні олії для критично важливих пристроїв, як-от таймери та системи, у яких використовуються поверхні з гуми, пластику й алюмінію. У разі підвищених температур і в присутності кисню силіконові полімери піддаються двом типам деградації. Фенільні групи забезпечують поліпшення термічних властивостей за двома механізмами: 1. Найкращий захист ланцюга Si-O-Si-O завдяки стеричним ускладненням. 2. Менша схильність фенільної групи окислювальної дії. Коли фенільні групи замінюють метильні групи в полісилоксані, відбувається кілька змін. Поліпшується стійкість до окиснення, термічна стабільність і опір зміщенню. Для поліфенілметилсилокана робоча температура становить від -55 °C до 290 °C. Час гелеутворення деяких рідин вказаний у таблиці, що додається. У закритих безкисневих системах поліфенілметилсилоксани стабільні впродовж тисяч годин за температури 250 °C. Матеріали використовуються в нагрівальних лазнях. Фенільна група також надає жорсткості силіконовому ланцюгу. Коли заміщення перевищує 75 мольних відсотків, полімери є твердими. Показник заломлення також збільшується зі збільшенням концентрації фенілу. За концентрації фенілу 15-16 мольових відсотків показник заломлення відповідає показнику заломлення оптичних волокон і аморфного кремнезема, що дає змогу створювати «невидимі» сполуки та прозорі суміші. Фенілові рідини низької в'язкості PDM-7040 і PDM-7050 використовуються як рідина для дифузійних насосів. Хлоровані ароматизовані силоксани забезпечують чудове мастило під час контакту метал-метал. Поліфенілметилсилоксани також мають гарну радіаційну стійкість, зберігаючи працездатність у разі впливу до 200 мегарад. (См. стор. 451.) Зжимуваність фенілмісних силоксанів знижується, порівнюючи з диметиловими рідинами. Знімання обраних теплоносіїв за тиску 20 000 фунтів на квадратний дюйм показане в таблиці, що додається.

 

феніл- і феніларілсилоксани (серії Wacker® AP, AR, AS, TN). Докладніше про про пропоновані продукти в цьому розділі:

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner