Продавець ООО "Силоксан" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
182 відгуків
Силиконовые масла, пеногасители, эмульсии, каучуки, смолы, силаны и силоксаны, силиконы для форм
+380 (50) 312-71-73
+380 (68) 312-71-73

"ЗАСОБИ ВІД КОМАХ" - новий розділ на сайті компанії ТОВ "Силоксан"

Засоби від комах - це речовини, що наносяться на шкіру, одяг або інші поверхні, які не дозволяє комахам таким як комарі, блохи, мухи, кліщі (і членистоногим в цілому) приземлятися або повзати по цій обробленої поверхні. Засоби від комах допомагають запобігати і контролювати спалахи хвороб що передаються комахами (і іншими членистоногими), такі як малярія, хвороба Лайма, лихоманка денге, бубонна чума, онхоцеркоз (річкова сліпота) та західна Нільська лихоманка.

Репеленти (від лат. repellens — відштовхуючий, отвращающий) — природні або синтетичні хімічні речовини, що застосовуються в побутових цілях для відлякування членистоногих. Застосовують для захисту людини від нападу кровосисних комах (комарів, гедзів, мошок), для профілактики трансмісивних захворювань (проти гнусу і кліщів), а також для захисту предметів побуту від псування (проти молі, жуків). На відміну від інсектицидів, репеленти призначені не для знищення комах, а тільки для їх відлякування.

Інсектициди (від лат. insectum «комаха» + лат. caedo «вбиваю») — хімічні препарати, призначені для знищення шкідливих комах. Застосовують при дезінсекції.

Засіб від комах DEET (N,N-ДИЕТИЛ-М-ТОЛУАМИД)

Хімічна назва: N, N-диетил-м-толуамид, N,N-Диэтилметилбензамид, N,N-Диэтилметатолуамид
INCI Назва: Діетил Толуамид
Номер CAS: 134-62-3
EINECS Номер: 205-149-7
Група продуктів: Исектициды, репеленти

DEET - діетілтолуамід (ІЮПАК: N,N-Диэтилметилбензамид, застаріле N,N-Диэтилметатолуамид) органічна хімічна сполука, що має репеллентным і інсектицидним дією. Диэтиламид толуиловой кислоти, існує у вигляді трьох ізомерів: 2-, 3 - і 4- (відповідно орто-, мета - і пара - за застарілої класифікації), в якості репеленту застосовується майже виключно мета - ізомер. DEET - поширений активний інгредієнт коштів для відлякування гнусу, призначених для нанесення на шкіру та одяг. Розроблено армією США в 1946 році для захисту особового складу в регіонах з великою кількістю комах. У США зареєстровано для цивільного використання в 1957 році, присутній на ринку в складі репелентів індивідуального використання з 1965 року.

Інструкція по використанню:
5% DEET 2 години захисту
10% DEET 3 години захисту
15% DEET 5 годин захисту
30% DEET 6 годин захисту
100% DEET 10 годин захисту

Детальна інформація про продукт, ціни і технічна інформація доступні за посиланням: https://siloxane.com.ua/p967579313-sredstvo-nasekomyh-deet.html

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner