Продавець ООО "Силоксан" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
181 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Силиконовые масла, пеногасители, эмульсии, каучуки, смолы, силаны и силоксаны, силиконы для форм
+380 (50) 312-71-73
+380 (68) 312-71-73
GENIOSIL® XL 10

GENIOSIL® XL 10

 • Під замовлення
 • Тільки оптом
 • Код: 322548454
clockВідправка з 15 серпня 2024

479 ₴/кг

Мінімальне замовлення — 25 кг

+380 (50) 312-71-73
 • +380 (68) 312-71-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики

Структурна формула:


Молекулярна маса: 148,2
Емпірична формула: C5H12O3Si
CAS No.: 2768-02-7

Властивості:

Труби і кабелі виготовлені із зшитого поліетилену з допомогою силану GENIOSIL® XL 10 (PE-Xb) володіють підвищеною теплостійкістю, атмосферостійкістю та більш високими діелектричними властивостями в порівнянні з аналогічними продуктами, виготовленими з несшитого поліетилену. Модифікований таким чином поліетилен використовується для виробництва труб опалення або гарячого водопостачання. Використання GENIOSIL® XL 10 забезпечує покращену стабільність при зберіганні клеїв і герметиків. GENIOSIL® XL 10 діє, як ефективний промоутер адгезії різних наповнених і ненаповнених органічних полімерів до неорганічних поверхонь, покращуючи механічні та електричні властивості, особливо у вологих умовах. При використанні GENIOSIL® XL 10 як сомономера в полімерних дисперсій призводить до отримання сполучних, які володіють відмінними гідрофобними властивостями, підвищеною стійкістю до стирання і більш високою зносостійкістю (завдяки поперечної зшивки і поліпшеною адгезії до підкладки).

Особливості:

GENIOSIL® XL 10 являє собою алкоксісілан з вінільной групою. За зовнішнім виглядом - це прозора безбарвна рідина з характерним запахом. У присутності вологи сілан піддається гідролізу з утворенням метанолу і реакційноздатних силанольных груп (Si-OH), які потім можуть вступати в реакцію один з одним (з утворенням сілоксанов) або ж реагувати з неорганічними субстратами. Винильная група GENIOSIL® XL 10 може взаємодіяти з численними органічними полімерами. Реакція ініціюється пероксидом. Двоїста природа реакційної здатності дозволяє використовувати GENIOSIL® XL 10 як для хімічного зв'язування неорганічних матеріалів (скло, метали, наповнювачі) з органічними полімерами, так і для зв'язування органічних полімерів з органічними полімерами (реактопластів, термопластів, еластомерів, тощо). Таким чином,
GENIOSIL® XL 10 діє в якості зшиваючого агента, промоутера адгезії та/або модифікатора поверхні.

Області використання:

 • Клеї та герметики.
 • Лакофарбова промисловість.
 • Конструкційні матеріали.
 • Індустріальні покриття.
 • Пластики.
 • Гумовотехнічна промисловість.

Інструкція по застосуванню:

 1. Загальна інформація по обробці
  GENIOSIL® XL 10 легко розчиняється в стандартних органічних розчинниках. У воді GENIOSIL® XL 10 гідролізується c освітою силанольных груп (Si-OH). Розбавлені розчини GENIOSIL® XL 10 залишаються стабільними протягом деякого часу.

 2. GENIOSIL® XL 10 як модифікатор поверхні наповнювачів
  Завдяки здатності GENIOSIL® XL 10 реагувати з мінеральними наповнювачами та з органічними полімерами, GENIOSIL® XL 10 діє, як ефективний промоутер адгезії, модифікатор поверхні і диспергатор для різних минералонаполненных полімерів покращуючи механічні та електричні властивості кінцевих продуктів, особливо у вологих умовах.

  Наповнювачі обробляють чистим GENIOSIL® XL 10 або його розчинами. В деяких випадках потрібна попередня обробка підкладки водою. Модифікований наповнювач найбільш часто вводять в органічний матеріал, наприклад, в епоксидну смолу, шляхом змішування, з подальшим додаванням стандартного затверджувача.
  Після обробки GENIOSIL® XL 10 гідрофобізує поверхню наповнювача. При цьому поліпшується його сумісність з полімерами, що призводить до кращого диспергуванню наповнювача, зменшення в'язкості розплаву і до більш легкій обробці наповненого пластику.

  Альтернативний спосіб є "змішування", коли GENIOSIL® XL 10 додають безпосередньо в полімер, або до введення наповнювача, або одночасно з ним. Передумовою для процесу змішування є те, що GENIOSIL® XL 10 і полімер сумісні і те, що полімер і GENIOSIL® XL 10 не прореагують передчасно. Введення продукту здійснюється за допомогою стандартних методів змішування. Як правило, додають близько 1 - 2 мас.% на рецептуру.

 3. GENIOSIL® XL 10 як промотору адгезії і праймера
  GENIOSIL® XL 10 додають як промотору адгезії в поліефіри, поліуретани, полисилоксаны і т. п. Введення продукту здійснюється за допомогою стандартних методів
  змішування. Як правило, додають близько 1 - 2 мас.% на рецептуру.

  Попередня обробка скляних, металевих та керамічних поверхонь GENIOSIL® XL 10 покращує їх корозійну стійкість і адгезію органічних покриттів до цих поверхнях. Для обробки найбільш часто використовують розчини GENIOSIL® XL 10 у відповідних органічних розчинниках чи праймер (грунтовку) такого складу:
  GENIOSIL® XL 10 – 1,0%
  Метоксипропанол – 94,0%
  Вода – 5,0%
  Порядок приготування праймеру такий: у метоксипропанол додають воду , перемішують. Повільно при перемішуванні додають GENIOSIL® XL 10. Отриману суміш перемішують протягом 60 хвилин. Отриманий розчин праймера повинен бути прозорим і/або злегка жовтуватим. Розчин праймера повинен використовуватися не раніше ніж через 15 годин після його приготування. Специфічну стабільність і час життя ґрунтовки встановлюють дослідним шляхом.

 4. Отримання полімерів щеплених GENIOSIL® XL 10 (затвердіння полімерів вологою)
  GENIOSIL® XL 10 може бути щеплена до полиолефинам, таким як ПЕВГ і ПЕНЩ. Процес здійснюють реакційної екструзією, з використанням пероксидів у якості каталізаторів. Зазвичай додають 1-2%мас GENIOSIL® XL 10 від маси поліолефіну.
  Особливістю процесу є пероксидно-зініційоване (радикальне) прищеплення винилсилана до полімеру під час екструзії. Щеплений полімер зберігає термопластичность. Після обробки вологою (водяна баня 80-100°С, проточна лазня, кліматична камера або просто у присутності парів води в навколишньому повітрі) полімерні ланцюги прищепленого полімеру зшиваються, утворюючи зшитий полімер. Реакція може бути прискорена використанням каталізатора.
  Силанольносшитый поліетилен широко використовується в ізоляції і обшивки низьковольтних кабелів, а також у виробництві пластикових труб для гарячої/питної води і теплих підлог. Термостійкість – основна причина для використання зшитих полімерів в кабельних застосуваннях, однак силанольная зшивання також покращує наступні властивості:
  - опір зрізу і розтріскування,
  - хімічну і абразивну стійкість,
  - ефект пам'яті.
  GENIOSIL® XL 10 також використовується в якості со-мономеру в приготуванні різних полімерів, таких як поліетилен або акрилати. Такі полімери показують кращу адгезію до неорганічних поверхонь і також можуть бути зшиті за процедурою, описаною вище.

 5. Використання GENIOSIL® XL 10 як влагопоглатителя у складах, які зшиваються за допомогою силанов
  GENIOSIL® XL 10 швидко реагує з водою. Навіть слідові кількості води можуть бути легко нейтралізовані введенням GENIOSIL® XL 10. Цей ефект широко використовується у виробництві герметиків і продуктах, сшивающихся з допомогою силанов. GENIOSIL® XL 10 додають в композицію в якості добавки для запобігання передчасної зшивання внаслідок наявності слідів вологи. Введення GENIOSIL® XL 10 проводять за допомогою стандартних способів змішування (наприклад лопатевою мішалкою, в диссольвере, шляхом перемішування). GENIOSIL® XL 10 додають до або під час введення реакційноздатного полімеру. Додається кількість залежить від вмісту води і попередньої обробки компонентів. Зазвичай додають близько 1%мас GENIOSIL® XL 10.

 6. Використання GENIOSIL® XL 10, в якості со-мономеру для полімерних дисперсій
  Полімерні дисперсії (напр., стирольні акрилати), модифіковані GENIOSIL® XL 10 показують поліпшену силу адгезії у вологих умовах і опірність розщеплення під дією вологи. Щоб включити GENIOSIL® XL 10 до складу органічних полімерних дисперсій шляхом кополімеризації, його додають у процесі виробництва емульсійного полімеру в якості сомономера поряд з зазвичай використовуваними мономерами (наприклад, етиленом, вінілацетату, стиролом, акрилатом) і вільнорадикальними ініціаторами (диазосоединениями або пероксидами).

 7. Другие применения GENIOSIL® XL 10
  GENIOSIL® XL 10 может легко присоединяться к ОН-группам. Гидроксил-содержащие полимеры, например, функционализированные силиконы, могут быть модифицированы GENIOSIL® XL 10, таким образом привнося реакционноспособные винил-группы в цепь полимера. Винильная- группа GENIOSIL® XL 10 активируется за счёт близости к атому кремния, что позволяет использовать её для разнообразного органического синтеза.

 

Фасовка:

 • банка 25 кг
 • бочка 180 кг
 • бочка 195 кг

Срок годности:

Срок годности каждой партии указан на этикетке продукта. Хранение после даты, указанной на этикетке, не обязательно означает, что продукт больше не является годным к употреблению. Проверьте эффективность продукта и его соответствие параметрам, указанным в спецификации на партию. Если физико-химические характеристики и его эффективность сохраняется – срок годности может быть продлён.

Указания по технике безопасности:

Карта безопасности и гигиенические заключения МОЗ доступны по запросу.

Для получения более детальной информации свяжитесь с нами. 

Хотите быть в курсе последних новинок в области силиконов и кремнийорганики? Подпишитесь на группы ООО "Силоксан" в соцсетях:

Facebook: https://www.facebook.com/SiloxaneLTD/

ООО "Силоксан", 20 ноября 2019 года

Основні атрибути
ВиробникWacker Chemie AG
Країна виробникНімеччина
Користувальницькі характеристики
Зовнішній виглядБезбарвна рідина
КолірБезбарвна рідина
Індекс рефракції1,3910
Температура спалаху, °C25
Зміст активних речовин, %>99
Щільність при 25 °C, г/см30,97
Температура кипіння при 1013 гПа, °C122
Динамічна в'язкість при 25 °C, мПа∙с0,6
Зміст гідролізувати хлоридів (HCl), мг/кг<10
Вміст метанолу, %< 0,3
Температура займання (рідини), °C240
Зміст димерів, %< 0,3
Інформація для замовлення
 • Ціна: 479 ₴/кг
 • Мінімальне замовлення: 25 кг
GENIOSIL® XL 10GENIOSIL® XL 10
Під замовлення
479 ₴/кг
+380 (50) 312-71-73
 • +380 (68) 312-71-73

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner