Продавець ООО "Силоксан" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
182 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Силиконовые масла, пеногасители, эмульсии, каучуки, смолы, силаны и силоксаны, силиконы для форм
+380 (50) 312-71-73
+380 (68) 312-71-73

Структура та унікальні властивості силіконових рідин Wacker AK

Силіконові масла серії Wacker AK являють собою лінійні нереакционноспособные силіконові рідини виробляються на потужностях концерну WACKER CHEMIE AG в місті Бургхаузене (Баварія). Володіючи особливою, властивою тільки кремнійорганічним сполук, структурою силіконові рідини серії Wacker AK характеризуються рядом унікальних властивостей, відсутніх у мінеральних олій:

1. Полога залежність в'язкості від температури: Як і у всіх рідин в'язкість силіконових масел Wacker AK змінюється з температурою (зменшується), однак не так сильно, як в'язкість мінеральних масел.

2. Вплив температури на щільність: Щільність силіконових рідин серії Wacker AK більш схильна зміни при зростанні температури (зменшується) на відміну від щільності мінеральних масел.

3. Вплив тиску на щільність: Щільність силіконових рідин Wacker AK сильно залежить від тиску. У зв'язку з тим, що силіконові масла володіють більш високою стисливість, у порівнянні з мінеральними маслами, вони застосовуються як гідравлічні і амортизаційні рідини.

4. Низька температура застигання: Силіконові рідини Wacker AKпримітні тим, що мають надзвичайно низькі температури застигання, які збільшуються до -40°С із зростанням в'язкості.

5. Залежність теплопровідності від температури: Теплопровідність силіконових рідин Wacker AK слабко залежить від температури.

6. Висока термостійкість:*Силіконові масла володіють більш високою термостійкістю у порівнянні з мінеральними маслами (до 200°С в закритих системах).

7. Низька летючість:* Силіконові масла Wacker AK, на відміну від мінеральних масел, практично нелетучи, навіть при підвищених температурах летючість силіконових масел дуже мала.

8. Висока температура спалаху:* для силіконових рідин з в'язкістю від 100 сСт температура спалаху становить вище 300°С.

9. Висока температура самозаймання:* для силіконових рідин з в'язкістю від 100 сСт температура самозаймання становить вище 500°С.

10. Стійкість до радіації: силіконові масла Wacker AK більш стійки до дії радіації у порівнянні з мінеральними маслами і широко застосовуються на атомних станціях.

11. Поверхневий натяг: Однією з особливостей силіконових рідин Wacker AK є їх низький поверхневий натяг (для средневязких рідин воно становить приблизно 21 мН/м) і його величина, як правило, нижче, ніж величина поверхневого натягнення органічних розчинників.

12. Відмінні електроізоляційні властивості: всі силіконові рідиниWacker AK мають досить високі електроізоляційні властивості, які залишаються незмінними в широкому діапазоні частот.

13. Гідрофобність: всесиликоновые рідини Wacker AK надають обробленим поверхням чудову гідрофобність (такий же ефект, як при обробці парафіном). Чисті силіконові рідини зазвичай використовуються там, де є можливість витримки при високих температурах. В асортименті наших товарів ви знайдете широку номенклатуру товарів для задоволення потреби по гідрофобізації в різних галузях промисловості.

14. Поверхностное скольжение: Некоторые свойства силиконовых масел делают пригодными их для использования в качестве смазочных масел, однако, не смотря на значительные преимущества перед минеральными маслами, их нельзя рассматривать как смазочные материалы общего назначения. Силиконовые масла особенно пригодны для подшипников и зубчатых предач изготовленных из армированной пластмассы. Они показывают хорошие результаты при применении с природными и синтетическими каучуками, полихлорвинилом, полиэфиром, а также для швейных нитей.

15. Фізіологічні властивості: продукти являють собою чисті полидиметилсилоксаны. Численні дослідження не показали явищ отруєння, шкідливого впливу, не виявили мутогенность продуктів, явищ подразнення шкірних покривів. За європейськими нормами продукти допущені до використання з продуктами харчування і продуктами, контактуючими з продуктами харчування. * - для рідин з в'язкість вище 10 сСт.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner