Продавець ООО "Силоксан" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
182 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 26.07).

Силиконовые масла, пеногасители, эмульсии, каучуки, смолы, силаны и силоксаны, силиконы для форм
+380 (50) 312-71-73
+380 (68) 312-71-73

Водорозчинні полімери POLYOX - Загальні відомості.

Водорозчинні полімери POLYOX – неіоногенні, високомолекулярні, розчинні у воді полімери полі(етиленоксиду). Молекулярний вага коливається в діапазоні від 100 000 до 8 000 000. Вони володіють багатьма властивостями, характерними для інших класів водорозчинних полімерів: змазує здатністю, сполучною здатністю, влагоудержанием, загущающих здатністю і здатністю до плівкоутворення.

Більш того, водорозчинні полімери POLYOX володіють і іншими корисними властивостями. Це термопластичні матеріали, які легко піддаються каландрированию, екструзії, формування, лиття. Плівки з водорозчинних полімерів POLYOX еластичні, міцні і стійки до дії більшості масел і жирів. Завдяки дуже високим молекулярним масам водорозчинні полімери POLYOX мають в'язкопружних властивостей, тому їх водні розчини сприяють зниженню розбризкування і ширяння. Крім того, водорозчинні полімери POLYOX можуть утворювати зв'язки з багатьма іншими речовинами, даючи складам широке різноманітність додаткових корисних властивостей.

 

Надзвичайно широкий діапазон експлуатаційних характеристик, що підвищують цінність продуктів і процесів:

 

Чудові сполучні здібності:

Водорозчинні полімери POLYOX служать прекрасними сполучними для пігментів, наповнювачів, металевих порошків і кераміки. Ці сполучні компоненти легко вигорають зі складу при низьких температурах практично без обвуглювання.

 

Утворення нових комплексів:

Сильна тенденція водорозчинних полімерів POLYOX до утворення водневих зв'язків є причиною утворення комплексних асоціатів між цими простими полиэфирами і різними полярними сполуками: фенольними смолами, неорганічними кислотами, галогенами, мочевинами, лигносульфоновыми кислотами та полі(карбоновими кислотами). Нові комплекси можуть представляти собою індивідуальні хімічні субстанції, отримані за рахунок дуже сильних міжмолекулярних зв'язків, і часто володіють властивостями, помітно відрізняються від властивостей вихідних компонентів.

 

Утворення зшивок:

Водорозчинні полімери POLYOX схильні до утворення зшивок, що сприяють формуванню гелів, які дуже добре утримують вологу.

 

Пом'якшувальний засіб:

Водорозчинні полімери POLYOX надають відчуття м'якості і шовковистості на волоссі і шкірі.

 

Плівкоутворювач, наповнювач:

З водорозчинних полімерів POLYOX можна отримувати еластичні плівки методами обробки термопластів, а також ливарними методами. Ці плівки можуть бути виготовлені тільки з водорозчинних полімерів POLYOX або їх сумішей з широким колом інших полімерів, таких як поліетилен, полістирол, поликапролактам, етиленвінілацетат, нейлон і т. д.

 

Низька токсичність:

Водорозчинні полімери POLYOX відрізняються дуже низькою токсичністю, перевіреної на тварин усіма можливими способами впливу. При максимальній дозі прийому всередину з розрахунку приблизно до 2 грам на кілограм ваги тіла у щурів не спостерігалося випадків смерті або ознак отруєння. Завдяки високим молекулярним масам полімери слабо абсорбуються у шлунково-кишковому тракті та швидко і повністю виводяться з організму. Ці полімери – у вигляді порошків або водних розчинів – не надає подразнюючої дії на шкіру, не підвищують її чутливість, а також не викликають подразнення слизової оболонки очей.

 

Флокуляція:

Високомолекулярні марки водорозчинних полімерів POLYOX чудово адсорбуються на багато колоїдні матеріали і діють як ефективні флокулянти. Вони проявляють високу спорідненість до різноманітних матеріалів, включаючи кремнезем, глини, окислену вугільний пил, лігніни і паперову пил.

 

Змащуюча здатність:

При контакті з водою водорозчинні полімери POLYOX виявляють прекрасний змащуючий ефект.

 

Розчинність/загущення багатьох органічних розчинників:

Водорозчинні полімери POLYOX легко розчиняються і загущають широке коло органічних розчинників при різних температурах. Типовими представниками таких органічних розчинників є більшість галоидуглеводородов, різні кетони, спирти, ароматичні вуглеводи та складні ефіри. Як правило, полімери POLYOX не розчиняються в аліфатичних вуглеводнях, гликолях, диолах і простих аліфатичних ефірах.

 

Термопластичность:

Будучи термопластами, полімери POLYOX легко піддаються каландрированию, пресування, формування і лиття. Листи або плівки з цього матеріалу відрізняються термоклейкостью, і з них можуть бути виготовлені матеріали високої міцності. Плівки по своїй природі еластичні, міцні і стійки до дії більшості масел і жирів. Ці полімери сумісні з багатьма природними і синтетичними полімерами. Поєднання термопластичности і розчинності у воді поряд з сумісністю з "гідрофобними" полімерами (наприклад, поліетиленом, поликапролактамом, этиленвинилацетатом, нейлоном і т. д.) робить водорозчинні полімери POLYOX цінним компонентом для пластичних мас, здатних до розпаду.

 

Липкість у вологому стані:

Водорозчинні полімери POLYOX відрізняються високим ступенем липкості у вологому стані і тому можуть використовуватися як вологі сполучні і клеї. Висушений залишок не проявляє липкості.

 

Водні загусники:

Водорозчинні полімери POLYOX неионогенны і повністю розчинні у воді при будь-яких температурах до точки кипіння води. На відміну від більшості інших високомолекулярних водорозчинних полімерів вони не виявляють зворотній залежності розчинності від температури, виключаючи область температур поблизу точки кипіння води.

Водорозчинні полімери POLYOX є надзвичайно ефективними загусниками як простий, так і в мінералізованої води. Їх водні розчини мають властивість псевдопластичности (тобто, розріджуються при зсуві).

 

Зменшення опору / контроль плинності:

Зовсім невеликі концентрації високомолекулярних марок POLYOX можуть призвести до дуже значного зниження – до 80 відсотків – турбулентного фрикційного опору води, в який вони розчинені.

 

Вязкоупругость:

Гнучкість ефірних зв'язків у поєднанні з надзвичайно високим молекулярною вагою водорозчинних полімерів POLYOX дозволяє давати розчини з в'язкопружних властивостей. Такі розчини піднімаються за обертовим валом! Ця особливість сприяє також зниженню розбризкування і ширяння водних розчинів.

 

Різноманітність марок:

Водорозчинні полімери POLYOX випускаються в широкому спектрі молекулярних мас і у вигляді стандартних фармакопейних (NF - Національний формуляр) марок.

 

Також Ви можете ознайомитись з додатковою інформацією щодо водорозчинних полімерів серії POLYOX:

Водорозчинні полімери POLYOX - Загальні відомості.
Водорозчинні полімери POLYOX - Застосування.
Водорозчинні полімери POLYOX - Властивості.
Водорозчинні полімери POLYOX - Методики розчинення.
Водорозчинні полімери POLYOX - Загущення миючих складів на основі кислот.

 

Для отримання детальної консультації, будь ласка, зв'яжіться:

+38 050 3127173

ionin_v@ukr.net

Автор: Володимир Іонін

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner