Продавець ООО "Силоксан" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
182 відгуків
Силиконовые масла, пеногасители, эмульсии, каучуки, смолы, силаны и силоксаны, силиконы для форм
+380 (50) 312-71-73
+380 (68) 312-71-73

Водорозчинні полімери POLYOX - Застосування.

 

 

Зменшення опору водних розчинів і контроль плинності

Зовсім невеликі концентрації високомолекулярних марок POLYOX можуть призвести до дуже значного – на 80 відсотків – зниження турбулентного фрикційного опору води, в який вони розчинені. Ця особливість знаходить застосування в розпилювачах для сільського господарства, в обробці корпусів судів, в засобах пожежогасіння, в жидкоструйной різанні, в перекачуванні рідин по трубах, у зливових колекторів і в рідинах для гідророзриву пласта.

 

Сільське господарство

Покриття для насіння. - Будучи пленкообразователями, полімери POLYOX можуть використовуватися у рідкому вигляді в якості покриттів для насіння. Зазвичай для цих цілей використовують марки POLYOX WSR N-10 і WSR N-750.

Стрічки для насіння. - Термопластична природа та плівкоутворюючі властивості полімерів POLYOX робить їх ідеальними в стрічкових основи для налипання насіння. Завдяки розчинності у воді полімери POLYOX звільняють насіння після їх посіву і не заважають проростання і розвитку рослин.

Контроль плинності. - Полімери POLYOX використовуються для регулювання плинності розчинів в сільськогосподарських розпилювачах, зменшуючи розпилення на інші зони і забезпечуючи більш ефективне розпорошення безпосередньо на листя.

Розчинна у воді упаковка. - Водорозчинні полімери POLYOX можуть використовуватися в якості водорозчинних захисних покриттів для дозування пестицидів та інших твердих сільськогосподарських складів.

 

Водорозчинні полімери POLYOX для зменшення опору водних розчинів і контролю плинності

Застосування

Рекомендовані марки

Норми використання, PPM

Переваги

Протипожежні добавки

WSR-30
WSR-303
WSR Coagulant

5-100

Знижують турбулентний фрикційне опір – на 80%.

Зливові колектори

WSR-301
WSR-303

Приблизно 200

Знижують турбулентний фрикційне опір – на 80%.
 

 

Водорозчинні полімери POLYOX в сільському господарстві

Застосування

Рекомендовані марки

Норми використання, вага. %

Переваги

Покриття для насіння

WSR N-10
WSR N-750

100

Чудові плівкоутворюючі властивості.

Стрічки для насіння

WSR N-10
WSR N-80
WSR N-750

100

Чудові плівкоутворюючі властивості і термопластичность. Після посіву не заважають проростання насіння і розвитку рослин.

Водорозчинна упаковка

WSR N-10
WSR-205

2,0

Повна розчинність у воді. Упаковка легко розчиняється.

Контроль плинності розчинів для сільського господарства

WSR-301

0,05-0,2

Знижене розпилення на інші зони. Забезпечують більш ефективне розпорошення безпосередньо на листя.
 

 

Будівництво

Водорозчинні полімери POLYOX використовуються в якості загусників, сполучних компонентів і комплексних асоціатів у фарбах, лаках, розчинниках фарб, цементу і бетоні.

Фарби, покриття і розчинники фарб. - Водорозчинні полімери POLYOX можуть використовуватися в якості загусників водної фази для латексних фарб. Вони служать також чудовими загусниками для багатьох органічних розчинників. Полімер марки POLYOX WSR N-750 зазвичай використовують в якості 3,0%-ной добавки за вагою в засобах для видалення фарб і лаків.

Цемент та бетон. - В цементних розчинах полімери POLYOX служать водними загусниками, забезпечуючи потрібну консистенцію і якості розчину. Оскільки вони утворюють псевдопластичные (разжижающиеся при зсуві) розчини, вони покращують оброблюваність цементів і розчинів.

Полімер марки POLYOX WSR-301 при вмісті від 0,005 до 0,01% за вагою складу надає бетонних сумішей чудові мастильні властивості, що полегшують перекачування суміші.

 

Водорозчинні полімери POLYOX в будівництві

Застосування

Рекомендовані марки

Норми використання, вага. %

Переваги

Фарби і покриття

WSR N-750

3,0

Забезпечують потрібну консистенцію і якості розчину. Зменшують розбризкування і стікання.

Цемент і бетон

WSR-301

від 0,005 до 0,01

Служать загусниками води, забезпечуючи потрібну консистенцію і якості розчину. Крім того, утворюють псевдопластичные розчини, які покращують оброблюваність цементу і розчинів. Здатність до плівкоутворення сприяє прекрасному обволіканню мінеральних порошків і агрегатів.

Присадка для пресування азбоцементних плит

WSR-301
WSR Coagulant
(коагулянт)

0,4 від ваги сухих інгредієнтів

Мастильні властивості зменшують потреби в енергії при пресуванні.

Засоби для видалення фарб і лаків

WSR N-750

3,0

Хороша розчинність в багатьох органічних розчинниках.

Перекачування бетону

WSR-301

від 0,005 до 0,01

Мастильні властивості полегшують перекачування.
 

 

Кераміка

Водорозчинні полімери POLYOX використовуються як зв'язуючі компоненти і добавки при формуванні керамічних виробів, керамічних цегли, керамічних волокон і пресуванні кераміки.

В застосуваннях для кераміки полімери POLYOX служать насамперед у якості зв'язуючих добавок і присадок для формування. Вони ефективно зв'язують компоненти керамічних сумішей для формування цегли і керамічних виробів. Вони є також чудовими сполучними для керамічних волокон. В якості сполучних добавок зазвичай використовують марки POLYOX WSR-301 і WSR-303 з нормою введення 0,001–0,7% від ваги керамічної суміші.

Водорозчинні полімери POLYOX забезпечують також чудову мастило, полегшуючи екструзію таких виробів, як цегла та блоки з азбоцементу.

 

Водорозчинні полімери POLYOX в кераміці

Застосування

Рекомендовані марки

Норми використання, вага. %

Переваги

Добавки для формування кераміки

WSR-301

0,001-0,7

Мастильні властивості полегшують змішування і пресування видавлюванням. Чудові сполучні здібності. Вигоряння із сумішей при низьких температурах практично без обвуглювання.

 

Чистячі засоби, засоби особистої гігієни та косметики

Водорозчинні полімери POLYOX надають багато важливих споживчих якостей засобів особистої гігієни і чистячих засобів. Одним з найбільш цінних внесків для засобів особистої гігієни (засобів по догляду за волоссям, кремів, лосьйонів) є властивість пом'якшувати, надавати відчуття м'якості, гладкості, які цінуються споживачами. Крім того, водорозчинні полімери POLYOX служать загусниками, зв'язуючими компонентами, мастильними матеріалами і влагоудерживающими агентами в багатьох інших миючих засобах і продуктах особистої гігієни.

 

Чистячі засоби. - Водорозчинні полімери POLYOX можуть використовуватися в якості загусників як у водних складах, так і в складах, що містять багато органічні розчинники. Вони діють і як пом'якшувальні добавки в рідких миючих засобах, наприклад в рідинах для миття посуду. Завдяки здатності утворювати плівки водорозчинні полімери POLYOX можуть використовуватися для виготовлення розчинної у воді упаковки твердих миючих засобів. Водорозчинні полімери POLYOX додають ковзання поліруючі сумішей і військам, полегшуючи їх застосування.

Засоби для догляду за волоссям. - В шампунях і кондиціонерах водорозчинні полімери POLYOX служать в якості пом'якшувачів і загусників. Крім того, вони використовуються як загусники в засобах для укладання волосся.

Засоби для догляду за шкірою. - Водорозчинні полімери POLYOX є чудовими эмолентами в кремах та лосьйонах, забезпечуючи відчуття м'якості і легкість нанесення. Ці полімери можуть також утворювати зшивання для формування влагоудерживающей структури для косметичних гелів.

Засоби для гоління. - Водорозчинні полімери POLYOX – основні мастильні компоненти в змащувальних пластинах для бритв — отриманих методами лиття. В гелях для гоління водорозчинні полімери POLYOX застосовуються в якості пом'якшуючих і змащувальних добавок.

Засоби для догляду за порожниною рота. - Водорозчинні полімери POLYOX, володіючи низькою токсичністю, застосовуються для додання необхідної консистенції зубних паст, рідин для полоскання рота, і кремів для зубів і зубних протезів. Вони також сприяють хорошому схоплювання зубних цементів і зубних клеїв.

 

Водорозчинні полімери POLYOX в миючих засобах, особистої гігієни і в косметиці

Застосування

Рекомендовані марки

Норми використання, вага. %

Переваги

Креми і лосьйони

WSR-205
WSR N-60K

0,25–0,75

Забезпечують відчуття м'якості і рівномірність нанесення. Полімери також сшиваемы для формування влагоудерживающей структури в косметичних гелях.

Захисний крем

WSR-205

0,5

Забезпечують відчуття м'якості і рівномірність нанесення. Полімери також сшиваемы для формування влагоудерживающей структури в косметичних гелях.

Клеї для зубних протезів

WSR-301

0,5

Слугують чудовими загусниками з низькою токсичністю, мають липкість у вологому стані.

Крем-пасти для зубів і зубних протезів

WSR-301 NF

12-15

Слугують чудовими загусниками з низькою токсичністю.

Миючі рідини

WSR N-3000

0,05–0,1

Служать загусниками і эмолентами для водних чистячих засобів. Пленкообразующая здатність корисна для виготовлення водорозчинній упаковки твердих миючих засобів.

Кондиціонери для волосся

WSR-205

0,25

Забезпечують відчуття м'якості і рівномірність нанесення, а також сприяють загущення.

Мило для рук (тверде і рідке)

WSR N-750
WSR N-3000
WSR N-12K
WSR N-60

0,1–1,5
0,1–2,0
0,2
0,3

Забезпечують відчуття м'якості і рівномірність нанесення. Прекрасні сполучні властивості.

Розтирання

WSR-301

0,1

Забезпечують відчуття м'якості і зменшують в'яжуче відчуття.

Шампуні

WSR N-750
WSR-205
WSR N-60K

0,25–0,5

Забезпечують відчуття м'якості і рівномірність нанесення, а також сприяють загущення.

Гелі для гоління

WSR-205

0,1

Забезпечують відчуття м'якості і рівномірність нанесення, змащуюча здатність покращує ковзання бритви.

Гоління / верстати

WSR N-80
WSR N-750
WSR-301
WSR Coagulant

50-75

Служать основними змащувальні компонентами в змащувальних стрічках для бритв

Зубні пасти

WSR-205 NF

0,3–1,0

Слугують чудовими загусниками з низькою токсичністю.

 

Електроніка та телекомунікації

Батареї. - Водорозчинні полімери POLYOX використовуються як зв'язуючі компоненти для електродів батарей і як сепаратори для батарей. Вони здатні розчиняти великий перелік неорганічних солей і тому можуть служити провідними полімерними електролітами в перезаряджаються батареях. Для підвищення безпеки і поліпшення характеристик батарей полімерні електроліти можна виконати у вигляді міцних і гнучких тонких плівок. Крім того, цей підхід відкриває можливості для нового дизайну батарей.

Лампи денного світла та електронно-променеві трубки. - Водорозчинні полімери POLYOX широко використовуються в якості зв'язуючих компонентів для люмінофорів у лампах денного світла. Зазвичай для цих цілей служать марки POLYOX WSR N-750 і N-3000 в концентрації 1-5%. Ці полімери також знаходять застосування як зв'язуючі компоненти люмінофорів в електронно-променевих трубках.

Проводи, кабелі та оптичні волокна. - Водорозчинні полімери POLYOX корисні при складальних і інсталяційних операціях, де вони можуть застосовуватися як змащувальні матеріали для проводів, кабелів і оптичних волокон.

 

Водорозчинні полімери POLYOX в електроніці та телекомунікаціях

Застосування

Рекомендовані марки

Норми використання, вага. %

Переваги

Батареї

WSR N-750
WSR N-80

20-80

Ефективні зв'язуючі компоненти для електродів батарей. Можуть служити провідними полімерними електролітами з іонною провідністю для багатьох неорганічних солей.

Проводи, кабелі та оптичні волокна

WSR-301

0,1

Змазування при складальних і інсталяційних операціях.

Зв'язуючі компоненти в люминофорах для ламп денного світла

WSR N-750 WSR N-3000

0,1–2,0
4,0–6,0

Вигоряння із сумішей при низьких температурах практично без обвуглювання.

 

Гірська промисловість

Водорозчинні полімери POLYOX широко застосовуються як флокулянтів при видобутку корисних копалин. Високомолекулярні марки водорозчинних полімерів POLYOX, що продаються під маркою UCARFLOC™, чудово адсорбуються на багато колоїдні матеріали і діють як ефективні флокулянти. Вони володіють високою спорідненістю до різноманітних матеріалів, включаючи кремнезем, глини, окислену вугільний пил. См. таблицю.

Полімери POLYOX використовується як мастильні матеріали та засоби для зниження опору при перекачуванні сумішей по трубах. Крім того, вони знаходять застосування як речовини для придушення пилу.

 

Флокулянти UCARFLOC у видобутку корисних копалин

Застосування

Рекомендовані марки

Норми використання

Переваги

Глинисті суспензії

UCARFLOC 302
UCARFLOC 304
UCARFLOC 309

5 ppm –
0,2 % від усієї глинистої суспензії

 

Хлопьеобразование важких металів у рудах

UCARFLOC 300
UCARFLOC 302
UCARFLOC 309

0,01 – 0,1% від твердої маси

 

Окислені вугільні суспензії

UCARFLOC 302
UCARFLOC 304
UCARFLOC 309

0,01 – 0,1% від твердої маси суспензій

Високу спорідненість до багатьох матеріалів; ефективна адсорбція на поверхнях і ефективне флокулирующее дію.

Фосфатні шлами

UCARFLOC 300
UCARFLOC 304

0,01 – 0,1% від твердої маси

 

Інтенсифікатори буріння по породі

UCARFLOC 300

10-20 ppm

 

Суспензії кремнезему

UCARFLOC 302
UCARFLOC 304
UCARFLOC 309

5-10 ppm

 

Придушення самозаймання вугілля

WSR N-750

2,0

Чудова здатність до плівкоутворення

 

Папір

В паперовому виробництві полімери POLYOX служать в якості допоміжних засобів обробки, а також як компоненти кінцевих продуктів. Їх основна роль – адгезиви і флокулянти.

Клеї. - Розчини полімерів POLYOX проявляють високу склеюючі здатність і тому корисні в якості вологих клеїв для приклеювання решт до бабинам рулонів і у виробництві туалетного паперу та рушників. Сухий залишок не липкий.

Хлопьеобразование. - Високомолекулярні марки полімерів POLYOX, що продаються під маркою UCARFLOC, використовуються у виробництві паперу завдяки їх високій спорідненості до целюлозі, наповнювачів і смол. Полімери POLYOX застосовуються для затримання дрібних частинок, посилення розмелювання папери і в системах переробки паперових відходів. Вони володіють високою спорідненістю до різноманітних матеріалів, включаючи кремнезем, глини, лігніни і паперову пил.

 

Флокулянти UCARFLOC у виробництві паперу

Застосування

Рекомендовані марки

Норми використання, вага. %

Переваги

Клеї для приклеювання решт рулонів

POLYOX WSR N-750
POLYOX WSR-205
POLYOX WSR-301

3-7

Висока клейкість у вологому стані при відсутності липкості сухого залишку.

Клеї для туалетного паперу та рушників

POLYOX WSR N-750
POLYOX WSR-205
POLYOX WSR N-3000

4-7

Висока клейкість у вологому стані при відсутності липкості сухого залишку.

Флокуляція і затримання паперової пилу

UCARFLOC 300
UCARFLOC 302
UCARFLOC 304
UCARFLOC 309

0,005–0,25 від сухого волокна

Високу спорідненість до різноманітних матеріалів; ефективний флоккулянт.

 

Фармацевтика

Водорозчинні полімери POLYOX NF є неионогенными полі(этиленоксидами). Вони відповідають вимогам Кодексу щодо хімікатів для продовольства (Food Chemicals Codex), Міжнародного кодексу з продовольства (International Codex Alimentarius) Фармакопеї США (USP – US Pharmacopoeia) або Національного формуляра (NF – National Formulary). Ці продукти можна також для використання в лікарських препаратах, що продаються в Англії і багатьох країнах Європи. Вони являють собою білі сипучі гідрофільні порошки, пропоновані в широкому спектрі молекулярних мас, починаючи від сотні тисяч до восьми мільйонів. Водорозчинні полімери POLYOX NF мають довгий перелік успішних застосувань у фармацевтичних продуктах, зокрема, вони використовуються в матричних системах для лікарських форм з контрольованим вивільненням, в якості сполучного в таблетках, в трансдермальних системах доставки препаратів і як биоклеи для слизової оболонки.

Матричні системи для контрольованого вивільнення лікарських форм. - Водорозчинні полімери POLYOX NF – дуже зручні полімери для систем з контрольованим вивільненням лікарських форм. Під дією води або шлункового соку вони гідратуючи і швидко набухають, утворюючи гідрогелі з властивостями, які ідеально підходять для керованого переносу лікарських препаратів. Оскільки водорозчинні полімери POLYOX NF є неионогенными, вони не повинні ніяк взаємодіяти з лікарськими препаратами.

Сполучна при прямому пресуванні таблеток. - Водорозчинні полімери POLYOX NF служать прекрасним сполучною при прямому пресуванні. Найчастіше вони краще, ніж інші сполучні компоненти, що забезпечують необхідні якості плинності і ущільнення. У виробничому процесі корисні також їх мастильні властивості.

Биоклеи для слизових оболонок. - Водорозчинні полімери POLYOX NF володіють безліччю властивостей, важливих для використання в клеях для слизових оболонок: водорозчинність, гідрофільність, высокомолекулярность, схильність до утворення водневих зв'язків і хороша біосумісність. Ці полімери складаються з довгих лінійних ланцюгів молекул, що дозволяє їм формувати міцну взаємно проникаючу сітку зі слизовою оболонкою. Експериментальні дані показали, що самий високий рівень адгезії мають полімери з молекулярною масою від 4 000 000 і вище.

Прессование из расплава. - Водорастворимые полимеры POLYOX NF обладают хорошими реологическими свойствами и могут использоваться со стандартным оборудованием.

 

Водорастворимые полимеры POLYOX NF в фармацевтике

Марка водорастворимых полимеров POLYOX NF

Приблизительная молекулярная масса

Диапазон вязкости при 25оC, cP (сантипуаз)

 

 

5%-ный раствор

2%-ный раствор

1%-ный раствор

WSR N-10
WSR N-80
WSR N-750
WSR-205
WSR-1105

100 000
200 000
300 000
600 000
900 000

30–50
55–90
600–1 200
4 500–8 800
8 800–17 600

 

 

WSR N-12K
WSR N-60K

1 000 000
2 000 000

 

400–800
2 000–4 000

 

WSR-301
WSR Coagulant (коагулянт)
WSR-303

4 000 000

5 000 000

7 000 000

 

 

1 650–5 500

5 500–7 500

7 500–10 000
 

 

Також Ви можете ознайомитись з додатковою інформацією щодо водорозчинних полімерів серії POLYOX:

Водорозчинні полімери POLYOX - Загальні відомості.
Водорозчинні полімери POLYOX - Застосування.
Водорозчинні полімери POLYOX - Властивості.
Водорозчинні полімери POLYOX - Методики розчинення.
Водорозчинні полімери POLYOX - Загущення миючих складів на основі кислот.

 

Для отримання детальної консультації, будь ласка, зв'яжіться:

+38 050 3127173

ionin_v@ukr.net

Автор: Володимир Іонін

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner