Продавець ООО "Силоксан" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
181 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Силиконовые масла, пеногасители, эмульсии, каучуки, смолы, силаны и силоксаны, силиконы для форм
+380 (50) 312-71-73
+380 (68) 312-71-73

Силіконові піногасники концерну SDMO. Огляд і загальні рекомендації по використанню

Коротко зупинимося на кожному типі пропонованих піногасників/антивспенивателей:

SILFOAM ® SC ― Силіконові піногасники-компаунди (100% активної речовини):

Маслянисті, в'язкі, непрозорі або злегка каламутні рідини; вони переважно застосовуються в системах з низьким вмістом води або без вмісту води; компаунди застосовуються в чистому вигляді або в суміші з відповідними компонентами, наприклад, тензидами.

SILFOAM ® SD ― Силіконові самодиспергирующиеся компаунди (100% активної речовини):

Поєднання піногасника/антівспенівателі-компаунда з органічними активними і допоміжними речовинами; вони диспергуються спонтанно при контакті зі вспенивающимися рецептурами і мають особливо сприятливими властивостями розподілу та сполучуваності.

SILFOAM ® SE ― Силіконові пеногасящие емульсії:

Емульсії типу «масло у воді» піногасників/антивспенивателей-компаундів з вмістом активної речовини 5-50%; цей вид продукції кращий для рецептур і застосувань на основі води.

PULPSIL ® ― Силіконові піногасники/проти спінюючі-компаунди і емульсії:

Спеціально розроблені для застосування в целюлозно-паперовій промисловості.

SILFAR ® ― Серія продуктів (диметиконы, симетиконы, проти спінюючі, активні та допоміжні речовини):

Спеціально розроблені для застосування у фармацевтичній промисловості і споріднених галузях біотехнології.

WACKER ® AK ― Силіконові масла:

Силіконові масла відрізняються своїм хорошим пеногасящим/антивспенивающим ефектом у неводних, неполярних системах; вони придатні для видів застосування, де не потрібно сумісності з іншими речовинами.

Купуючи піногасники компанії WACKER SILICONES, Ви отримуєте не тільки продукцію, але і повну систему вирішення проблеми, за допомогою якої Ви в змозі швидко знайти відповідь на специфічні питання – саме це може стати вирішальним фактором успіху на ринку.

SILFOAM®, PULPSIL®, SILFAR® і WACKER® ― зареєстровані марки компанії Wacker Chemie AG.

 

Принципова схема вибору піногасників/антивспенивателей WACKER SILICONES

Для підбору продукту з широкого асортименту наших піногасників/антивспенивателей індивідуального, відповідного Вашої проблематики продукту ми рекомендуємо керуватися критеріями «рідкий/твердий» та «з вмістом води/без вмісту води». Вирішальним фактором, при цьому, завжди є сумісність піногасників/антивспенивателей SILFOAM® з Вашої рецептурою. У зв'язку з тим, що властивості разбавляемости або діспергіруемие піногасника/антівспенівателі зазвичай відрізняються від властивостей компонентів Вашої рецептури, потрібно підібрати піногасник максимальної сумісності. З іншого боку, піногасники низькою сумісності часто володіють високою ефективністю, внаслідок чого потрібно зважити вигоди ефективності і сумісності. За Вашим запитом наші експерти із задоволенням готові надати Вам підтримку при вирішенні цієї проблеми. Ви маєте можливість провести докладні аналізи сумісності Вашої системи з декількома продуктами, щоб таким чином знайти оптимальний піногасник SILFOAM®.

Примітка: Речовини, що запобігають утворенню піни, позначаються технічним терміном «проти спінюючі». А речовини, що руйнують піну, називаються «піногасниками». Системи контролю піни SILFOAM® є багатофункціональними, тобто, вони діють в залежності від застосування як проти спінюючі, або як піногасники, або одночасно виконують обидві функції.

При необхідності, наші експерти можуть надати Вам підтримку виконанням специфічних вимірювань у близьких до реальних умов. Таким чином Ви завжди отримаєте оптимальний для Вашого специфічного застосування продукт. Крім того, за запитом Ви можете отримати наші рекомендації по дозуванню і тонкому погодженням нашої продукції.

 

Вимоги, що висуваються до пеногасителям

Системи контролю спінювання WACKER SILICONES можна ефективно використовувати в самих різних областях. У залежності від області застосування пропонована продукція повинна відповідати різним вимогам. У тому числі:

 • довгостроковий ефект у лужному середовищі,
 • ионогенность,
 • фільтрація,
 • самоэмульгирующая здатність,
 • диспергованість / разбавляемость,
 • сумісність,
 • теплостійкість,
 • фізіологічні вимоги / дозволи для застосування в харчовій промисловості.

 

Базова інформація про використання піногасників/антивспенивателей SILFOAM®

Порівняння ефективності:

 • У цьому випадку необхідно орієнтуватися на системи Замовника та існуючі технологічні процеси.
 • Випробування на перемішування струшуванням і перекачуванням, складання профілів піноутворення, наприклад, в пральних машинах, роблять можливим отримання близьких до практики результатів для використання піногасників/антивспенивателей в кінцевому застосуванні.

Дозування:

 • Оптимальна доза антивспенивателей SILFOAM®, що додається до системі Замовника, визначається в попередніх дослідах.
 • Гарний розподіл високоактивних продуктів SILFOAM® в середовищі, визволеної від піни, є невід'ємною умовою для досягнення високого ККД.
 • Коли визначається оптимальне застосовуване кількість, слід врахувати втрати ефективності за рахунок зберігання або диспергування при застосуванні.
 • Якщо SILFOAM® дозується за допомогою насосів, ми рекомендуємо використовувати апарати з низьким зусиллям зрізу, які здатні точно дозувати невеликі кількості речовини.

Розведення:

 • Гомогенне введення антивспенивателей-компаундів забезпечується застосуванням відповідних розріджувачів, наприклад, уайтспіріта, ефіру або ізопропанол.
 • В'язкі емульсійні проти спінюючі розбавляються шляхом поетапної добавки холодної води у співвідношенні 1:1 – 1:10.
 • Щоб стабілізувати розбавлені емульсії на тривалий період, ми рекомендуємо додавати загусники, наприклад, карбоксиметил-целюлози або розчини поліакрилової кислоти.

Стійкість до зрізу:

 • Вплив зусиль зрізу може надати негативний вплив на піногасники/проти спінюючі SILFOAM®.
 • У пеногасителях/антивспенивателях високої сумісності зусилля зрізу призводить до швидкого диспергуванню і, в певних випадках, до такого тонкому розподілу, що піногасник швидко втрачає активність.
 • У продуктах з відносно низькою сполучуваністю зусилля зрізу можуть викликати сепарацію піногасника/антівспенівателі через утворення агломератів.
 • Такі продукти як попередньо дисперговані емульсії володіють перевагами, якщо зусилля зрізу не дуже високі.

Стійкість при зберіганні:

 • Силіконові проти спінюючі-компаунди є стійкими до тепла і холоду. Ми рекомендуємо зберігати їх при кімнатній температурі.
 • Оптимальний варіант зберігання самодиспергирующихся силіконових антивспенивателей – при кімнатній температурі.
 • Оптимальна температура зберігання силіконових емульсійних антивспенивателей – при температурах 5-25 С. Температури > 30 С і мороз можуть справити негативний вплив на стійкість і разбавляемость. Розкриті упаковки зберігати щільно закритими, щоб виключити зараження мікроорганізмами.

 

Рекомендації по вибору піногасників

Огляд і загальні рекомендації по використанню піногасників концерну Sdmo.

Піногасники для текстильної промисловості.

Піногасники для промисловості миючих засобів, побутової хімії.

Піногасники для целюлозно-паперової промисловості.

Піногасники для бионаук:

Піногасники для нафто - і газовидобутку, нафтопереробки, виробництва ПММ.

Піногасники для лакофарбових виробництв, дисперсій, лаків, фарб і покриттів.

Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з нами.

Володимир Іонін, ТОВ "Силоксан"

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner