Продавець ООО "Силоксан" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
181 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 16.07).

Силиконовые масла, пеногасители, эмульсии, каучуки, смолы, силаны и силоксаны, силиконы для форм
+380 (50) 312-71-73
+380 (68) 312-71-73

Піногасники для промисловості пральних, миючих, дезінфікуючих засобів, побутової хімії

Сучасні пральні та миючі засоби являють собою складні і високоспеціалізовані речовини. Для споживача на першому плані знаходяться такі властивості, як функціональність і простота застосування. У цьому зв'язку контролю спінювання надається важливе значення. Тільки при ефективному контролі спінювання можна виробляти якісні пральні засоби – адже споживач оцінює якість прального засобу не в останню чергу за його піноутворення.

WACKER SILICONES пропонує відповідний антівспенівателі для будь-якого типу прального засобу. Для пральних порошків ми рекомендуємо антивспенивающие компаунди SILFOAM®. А для рідин для прання ми пропонуємо самодиспергирующиеся проти спінюючі SILFOAM®, володіють надзвичайно високими показниками сумісності та активності. Особливо важливу роль відіграє контроль піноутворення в рецептурах пральних засобів, розроблених для застосування в пральних машинах фронтального завантаження з горизонтальною віссю. Піногасники серії SILFOAM® якнайкраще придатні для застосування в таких системах.

Проти спінюючі SILFOAM® також чудово зарекомендували себе в промисловості чистячих засобів. Контрольоване піноутворення в цій галузі також є важливою умовою для виготовлення ефективної кінцевої продукції. У зв'язку з численними рецептурами чистячих засобів WACKER SILICONES має широкий асортимент високоефективних антивспенивателей SILFOAM®, спеціально погоджених для окремих видів застосування: від універсальних засобів або засобів для чищення скла, до специфічних видів застосування, наприклад, засобів для чищення килимів і металу.

Властивості антивспенивателей SILFOAM® використовуються в промисловості пральних, миючих, дезінфікуючих засобів, побутової хімії:

  • Діють майже у всіх видах систем поверхнево-активних речовин.
  • Діють при будь-яких робочих температурах.
  • Можна комбінувати з іншими піногасниками.
  • Дію незалежно від жорсткості води.
  • Володіють хорошою диспергуючої здатністю і не схильні до утворення
  • осаждений.
  • Екологічні, володіють низькими параметрами БСК / ХСК і не проявляють біоакумуляції.

 

Піногасники для пральних порошків

Для контролю піноутворення в пральних порошках потрібні піногасники узгоджені зі лужністю відповідної системи. Піногасники-компаунди SILFOAM® компанії WACKER SILICONES вражають своєю високою ефективністю в цих специфічних системах.

У системах пральних порошків, які у високій мірі нейтральні, ми рекомендуємо нанести силіконові проти спінюючі-компаунди на пральний порошок в кінці процесу виготовлення шляхом обприскування. Також забезпечено можливість комбінації з іншими компонентами, наприклад ПАР.

Технологія нанесення обприскуванням в кінці процесу ефективна за наступним аспектам:

  • Вона більш економічна.
  • Вона завжди забезпечує однорідний розподіл антівспенівателі у пральному порошку, оскільки він зчіплюється з окремими гранулами прального порошку.
  • Вона забезпечує високий ступінь волі при складанні рецептури, так як компаунд, що складається з 100% силікону, дозується в невеликих кількостях.

При виготовленні самого прального порошку важливо, щоб матеріал тек рівномірно, без ривків і щільність порошку завжди була однаковою. Для цього випадку ми пропонуємо проти спінюючі SILFOAM® також для деаерації суспензії.

SILFOAM

Область застосування

Дозування

[%]

Тип продукції

SC 124

Технологія обприскування

0,1 ― 0,5

Компаунд

SC 124

Порошковий премікс

5 ― 20

Компаунд

SC 124

Деаерація суспензії

0,05 ― 0,2

Компаунд

SC 132

Технологія обприскування

0,1 ― 0,5

Компаунд

SC 132

Порошковий премікс

5 ― 20

Компаунд

SC 132

Деаерація суспензії

0,05 ― 0,1

Компаунд

SC 1132

Технологія обприскування

0,1 ― 0,5

Компаунд

SC 1132

Порошковий премікс

5 ― 20

Компаунд

SE 39

Деаерація суспензії

0,05 ― 0,2

Емульсія

Загальні рекомендації:

– Технологія обприскування

SILFOAM® SC 124, SC 132 і SC 1132: по можливості віддається перевагу продуктам з більш високим показниками в'язкості, так як з ними підвищується активність антівспенівателі. Нанесення силіконових антивспенивателей шляхом обприскування рекомендується тільки для, в основному, нейтральних рецептур. Для досягнення вдосконаленого розподілу піногасник можна заздалегідь розбавити не іонним ПАР.

– Порошковий премікс

SILFOAM® SC 124, SC 132 і SC 1132: вони, насамперед, використовуються для самостійного виготовлення антивспенивающих порошків або гранулятів, так званих "Inhouse Premixes". У зв'язку з підвищеною активністю також перевага віддається продуктам з підвищеною в'язкістю. Крім того, можлива комбінація з органічними піногасниками, наприклад, на парафінової основі.

У кінцевій продукції або ж у процесі виготовлення пральних порошків – проти спінюючі SILFOAM® ефективні завжди!!

 

Піногасники для рідких пральних засобів

У США сучасні рідкі миючі засоби широко застосовуються вже десятиліттями, в Європі за останні роки також спостерігається подібна виражена тенденція в споживчому поведінці. Це, з одного боку, залежить від переваг рідких миючих засобів порівняно з порошковими при низьких температурах прання і темних білизна / одязі, а з іншого боку, причини цього також знаходяться у нових видах дозування і застосування, наприклад гелях. Проти спінюючі SILFOAM® ідеально придатні для застосування у цієї категорії продукції, так як їх переваги щодо сумісності та активності порівняно з іншими системами тут проявляються особливо ефективно. Піногасники можуть застосовуватися при цьому, як у структурованих рідких миючих засобах, що містять наповнювачі, так і в неструктурованих, не містять наповнювачі. SILFOAM® також підходять для застосування в гелі для прання, які відрізняються від рідких пральних засобів своїми реологічними властивостями.

Поряд з цим проти спінюючі SILFOAM® також відмінно зарекомендували себе як рішення проблеми спінювання в кондиціонерах для тканин, оскільки пропонована продукція відрізняється дуже хорошою сумісністю з четверичными аміачними сполуками в рецептурах кондиціонерів.

SILFOAM

Область застосування

Дозування

[%]

Тип продукції

SC 132

Рідкий пральний засіб, структуроване

0,2 ― 0,4

Компаунд

SC 132

Кондиціонер

0,05 ― 0,2

Компаунд

SC 132

Гелі для прання

0,2 ― 0,5

Компаунд

SC 1132

Рідкий пральний засіб, структуроване

0,1 ― 0,5

Компаунд

SC 1132

Кондиціонер

0,05 ― 0,2

Компаунд

SC 1132

Гелі для прання

0,2 ― 0,5

Компаунд

SD 168

Рідкий пральний засіб, неструктуроване

0,2 – 1,0

Самодиспергирующийся

SD 850

Рідкий пральний засіб, неструктуроване

0,5 – 1,0

Самодиспергирующийся

SE 36

Рідкий пральний засіб, структуроване

0,1 ― 0,4

Емульсія

SE 36

Гелі для прання

0,2 – 1,0

Емульсія

SE 39

Рідкий пральний засіб, структуроване

0,2 ― 0,5

Емульсія

SE 39

Кондиціонер

0,05 – 0,2

Емульсія

Загальні рекомендації:

– Структуровані рідкі миючі засоби

Якщо рідкий миючий засіб є структурованим або володіє достатньою в'язкістю, то, як правило, SILFOAM® SC 132 або SC 1132 можна додавати безпосередньо. У такому разі поверхнево-активні речовини і диспергатори, що містяться в рецептурі миючого засобу, забезпечують його розподіл. Чим сильніше диспергуючу дію системи ПАР або чим більше енергії вноситься змішувачем, тим вище може бути в'язкість компаунда. У низьков'язких, структурованих рідких миючих засобах також рекомендується застосовувати SILFOAM® SE 39.

– Неструктуровані рідкі миючі засоби

Якщо рідкий миючий засіб є неструктурованим, можна застосовувати SILFOAM® SE 36 або легко диспергуючі і не містять воду силіконові проти спінюючі SILFOAM® SD 168 і SD 850.

– Гелі для прання

У категорії гелів високов'язкі продукти, такі як SILFOAM® SC 132 або SC 1132, забезпечують покращений контроль піноутворення при пранні. Дана продукція також забезпечують полегшений розлив, завдяки їм упаковки можна заповнювати точно, без утворення бульбашок і з високою пропускною здатністю. Антівспенівателі SILFOAM® SE 36 специфічно розроблений для застосування в низьков'язких гелі для прання.

– Кондиціонери

Для застосування в кондиціонерах, які сьогодні, як правило, ґрунтуються на четверичных з'єднаннях амонію, ми рекомендуємо SILFOAM® SE 39.

В миючих засобах-автоматах, нейтральних миючих засобах або в кондиціонерах – SILFOAM® забезпечує ефективний контроль спінювання в будь-яких рідких миючих засобах.

 

Піногасники для чистячих засобів

Сучасні ефективні засоби повинні забезпечувати чистоту і гігієну в самих різних сферах застосування: у домашньому господарстві, на робочому місці, а також у сферах з підвищеними вимогами, наприклад, в секторах сантехніки та медицини. Небажане піноутворення може істотно знизити очищуючий ефект. Тут Вам допоможуть проти спінюючі SILFOAM®. Вони ефективно контролюють піноутворення і істотно поліпшують властивості чистячих засобів.

WACKER SILICONES пропонує Вам широкий асортимент продукції SILFOAM®, яка точно погоджена з окремими видами застосування на ринку миючих засобів. Для здійснення ефективного контролю піноутворення у цих специфічних видах застосування продукція відповідає різним вимогам – залежно від застосування:

– В засобах для догляду за підлогами, зокрема, в таких, які зроблені на основі воску, вирішальними чинниками є хороша текучість і деаерація. При висиханні піногасники забезпечують утворення гладкої плівки без бульбашок.

– При застосуванні засобів для очищення килимів має бути антивспенивающее засіб в баку стічних вод приладів для шампуновання, завдяки якому досягається гасіння піни при відсмоктуванні стічної води.

– В області засобів для чищення сантехніки проблеми з піною з'являються, перш за все, при розливі на виробництві.

– В дезінфекційних засобах для чищення особливо виражена проблематика сумісності з часто застосовуються в них четверичными аміачними

сполуками (Quats).

У зв'язку з тим, що чистячі засоби в більшості випадків застосовуються в поєднанні з водою, щадні воду рецептури антивспенивателей являють собою істотний аспект нашого портфеля піногасників.

SILFOAM

Область застосування

Дозування

[%]

Тип продукції

SC 132

Універсальний засіб для чищення

0,05 ― 0,2

Компаунд

SD 670

Універсальний засіб для чищення

0,05 ― 0,3

Самодиспергирующийся

SD 670

Засіб для догляду за підлогою

0,05 ― 0,3

Самодиспергирующийся

SD 670

Дезінфікуючий засіб

0,05 ― 0,3

Самодиспергирующийся

SD 670

Засіб для чищення скла

0,05 ― 0,3

Самодиспергирующийся

SRE

Універсальний засіб для чищення

0,1 ― 0,5

Емульсія

SRE

Засіб для догляду за підлогою

0,1 ― 0,5

Емульсія

SRE

Засіб для чищення килимів

0,1 ― 0,5

Емульсія

SE 47

Засіб для чищення сантехніки

0,01 – 0,5

Емульсія

Загальні рекомендації:

– Універсальні засоби для чищення

Для містять розчинники продуктів ми рекомендуємо щодо високомолекулярний і широко сумісний піногасник SILFOAM® SC 132. У водних системах, ми рекомендуємо в першу чергу SILFOAM® SRE і SD 670. В якості засобу для полегшення розливу на процесі виробництва особливо придатні наші проти спінюючі SILFOAM® SRE і SD 670.

– Засіб для догляду за підлогою

Для даного виду застосування у Вашому розпорядженні є SILFOAM® SD 670 або, у якості альтернативи, силіконова антивспенивающая емульсія SILFOAM® SRE.

– Засоби для чищення килимів

Тут ми рекомендуємо наш піногасник SILFOAM® SRE.

– Засоби для чищення сантехніки

Для цієї мети особливо підходить неионогенная, стійка до лугів, низковязкі емульсія антівспенівателі SILFOAM® SE 47.

– Дезінфікуючі засоби

SILFOAM® SD 670, як правило, дає хороші результати в цій сфері застосування.

– Засіб для чищення скла

Для цього виду застосування ми рекомендуємо щодо гідрофільні полярні речовини, наприклад, SILFOAM® SD 670.

 

Рекомендації по вибору піногасників для інших галузей промисловості

Огляд і загальні рекомендації по використанню піногасників концерну Sdmo.

Піногасники для текстильної промисловості.

Піногасники для целюлозно-паперової промисловості.

Піногасники для бионаук:

Піногасники для нафто - і газовидобутку, нафтопереробки, виробництва ПММ.

Піногасники для лакофарбових виробництв, дисперсій, лаків, фарб і покриттів.

 

Володимир Іонін, ТОВ "Силоксан"

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner