Продавець ООО "Силоксан" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
182 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 24.07).

Силиконовые масла, пеногасители, эмульсии, каучуки, смолы, силаны и силоксаны, силиконы для форм
+380 (50) 312-71-73
+380 (68) 312-71-73

Піногасники для лакофарбових виробництв, дисперсій, лаків, фарб і покриттів

Високоспеціалізований асортимент продуктів SILFOAM® дозволяє підібрати підходящий піногасник для будь-якого виду дисперсій, фарб і лакофарбних продуктів.

У період стагнації ринків економічно ефективне виготовлення дисперсій та удосконалені властивості їх похідних продуктів можуть виявитися вирішальною перевагою перед конкурентами. Застосування антивспенивателей SILFOAM® підтримує Вас при реалізації цих цілей.

Наша продукція оптимізує питомий вихід продукції (по відношенню до простору і часу) при виготовленні дисперсій і полегшують транспортування і розфасовку дисперсій. Крім того, вони ще спрощують використання похідної продукції шляхом придушення утворення заважає піни або видалення утворилася микропены.

WACKER SILICONES пропонує відповідний антівспенівателі SILFOAM® для будь-якого виду дисперсії. Наш широкий асортимент продукції для дисперсій, емульсії, органічно модифіковані компаунди або органо-функціональні самодиспергирующиеся компаунди - доцільно розділена за ступенями економічної ефективності і сумісності.

Властивості антивспенивателей SILFOAM® використовуються для гасіння піни в дисперсіях та лакофарбової продукції:

  • Діють майже у всіх видах систем поверхнево-активних речовин і захисних колоїдів.
  • Володіють високою сумісністю і можуть застосовуватися також в чутливих видах застосування, наприклад, лаках і фарбах.
  • Володіють хорошою диспергируемостью і стійкі до зрізу.
  • Не призводять до зменшення блиску полімерних плівок і тому можуть використовуватися в рецептурах зеркальноблестящих лаків.

На фоні оптимальних виходів продукції по відношенню до простору і часу SILFOAM® зі своїми специфічно погодженими з процесами виготовлення дисперсій продуктами забезпечує економічну ефективність цих процесів. При застосуванні в якості допоміжних засобів наші проти спінюючі знищують і пригнічують заважає піну, що утворюється при додатку зусилля зрізу від перемішування дисперсії, при видаленні залишкових мономерів з дисперсії, при передачі дисперсії в наступні змішувачі та при розфасовці дисперсії в товарні упаковки.

А в областях переробки і застосування похідних продуктів дисперсій SILFOAM® застосовується як підвищує якість засіб, який оптимізує функціональні якості. При обробці і переробці такі похідні продукти дисперсій, як фарби, лаки, будівельні матеріали, покриття паперу і клеї, вирішальними чинниками є, перш за все, дію деаерації у разі утворилася микропены і висока сумісність антивспенивателей SILFOAM® з органічними системами.

Але і в тонких застосуваннях в області лаків, фарб або паперу, SILFOAM® підтримує такі обов'язкові властивості, як, наприклад, оптимальне розтікання і освіта бездоганних поверхонь.

SILFOAM®

Область застосування

Рекомендовані дози для попередніх випробувань, %

Тип продукції

SE 47

ПВХ, фарби внутрішнього, зовнішнього застосування

0,02 - 0,5

емульсія

SE 9

ПВХ, фарби внутрішнього застосування

0,02 - 0,5

емульсія

SD 670

Друкарські фарби, покриття паперу, клеї, будматеріали

0,05 - 0,3

самодиспергирующийся

SD 860

Друкарські фарби, зеркальноблестящие лаки, клеї, будматеріали

0,05 - 0,3

самодиспергирующийся

SD 882

Фарби зовнішнього застосування, покриття паперу

0,1 - 0,5

самодиспергирующийся

SC 369

Друкарські фарби, клеї

0,02 - 0,5

компаунд

SC 370

Фарби внутрішнього застосування, высокоблестящие лаки

0,02 - 0,5

компаунд

SC 385

Фарби внутрішнього застосування, высокоблестящие лаки

0,02 - 0,5

компаунд

Сервіс:

Вибір оптимального продукту серії SILFOAM® та його тонке узгодження з системою замовника ми забезпечуємо наших прикладних лабораторіях. В них ми проводимо досліди по сумісності та стійкості до зберігання наших піногасників для дисперсій в системі замовника і оцінюємо економічну ефективність при різних температурах і зусилля зрізу проведенням відповідних випробувань для вимірювання щільності. Крім того, метод CONTIFOAM® дає нам можливість моделювання динамічних технологічних процесів, наприклад, перекачування.

Нормативна база:

У наш асортимент входять також проти спінюючі для таких видів застосування, які повинні відповідати специфічним директивам з харчових продуктів. Для директив BfR XIV і 2002/72/EC ми рекомендуємо застосування антивспенивателей SILFOAM® SC 370 і SILFOAM® SE 9. Директивам BfR XIV і FDA 21 CFR § 175.105, 175.300 і 176.200 відповідають наші продукти SILFOAM® SE 9 і SILFOAM® SC 385.

Рекомендації по вибору піногасників для лакофарбових виробництв, дисперсій, лаків, фарб і покриттів:

– Виготовлення дисперсій

Для цих застосувань ми рекомендуємо м/емульсію SILFOAM® SE 47, володіє від середньої до високої дисперсністю, або самодиспергирующийся компаунд SILFOAM® SD 670, який перевершує органічні піногасники особливо в системах з високими зусиллями зрізу і високою часткою поверхнево-активних речовин.

Якщо потрібно тільки підсилювач дії органічних піногасників, особливо рекомендується органо-модифікований компаунд SILFOAM® SC 369.

– Похідні продукти дисперсій (фарби, лаки, покриття тощо):

Для цього виду застосування ми рекомендуємо поліефірно-функціональний компаунд SILFOAM® ... З 370 або самодиспергирующиеся компаунди SILFOAM® SD 860 і SILFOAM® SD 882.

У системах з високим вмістом твердих речовин зарекомендував себе SILFOAM® SD 860.

– Тонкі види застосування:

Для цих цілей ми розробили наші органомодифицированные піногасники SILFOAM® SD 670 і SILFOAM® SD 882. Зокрема в SILFOAM® SD 882 типові властивості силіконів були модифіковані високим ступенем органомодификации.

 

Подробную техническую информацию о пеногасителях/антивспенивателях производства WACKER SILICONES вы можете найти на нашем сайте в разделе «Пеногасители Wacker»

Обзор и общие рекомендации по использованию пеногасителей концерна Wacker доступны по ссылке.

Также Вы можете ознакомиться с рекомендациями по выбору пеногасителей для конкретных областей промышленности:

1. Пеногасители для текстильной промышленности.

2. Пеногасители для промышленности моющих и чистящих средств, бытовой химии.

3. Пеногасители для целлюлозно-бумажной промышленности.

4. Пеногасители для бионаук:

- фармацевтика,

- харчова промисловість,

- агрохімія,

- біотехнологія і ферментні виробництва.

- водопідготовка, очистка стічних вод.

5. Піногасники для нафто - і газовидобутку, нафтопереробки, виробництва ПММ.

- Нафтогазодобування.

- Нафтопереробка.

- Промисловість паливно-мастильних матеріалів.

6. Піногасники для лакофарбових виробництв, дисперсій, лаків, фарб і покриттів.

 

За матеріалами сайту: www.wacker.com

Автор: Володимир Іонін

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner